תמר נגישות Tamar Accessibility

תמר נגישות - אודותינו

אודות

תמר נגישות - בראשותה של תמר לובלסקי, מורשה מתו"ס ושירות, מהחלוצות בתחום הנגישות, עם ניסיון עשיר של מעל 17 שנים. החברה מובילה בתחום ומנגישה מבנים ועסקים חדשים וקיימים על מנת לקדם תשתית, סביבה ושירות מכיל לציבור בישראל.

מבנים חדשים ועסקים קיימים

פרויקטים שלנו

עיצוב מכיל מתחיל בתכנון ונגמר בביצוע

ביצוע סקרי נגישות באמצעות A-Check

אפליקציית A-Check

מערכת ייחודית הבוחנת כל נכס בהתאם לאופיו ולדרישות הנגישות הרלוונטיות אליו, והמספקת המלצות לביצוע כולל כתב כמויות ואומדן מחירים.

A-CHECK

ייעוץ נגישות לאתרי אינטרנט

נגישות אתרי אינטרנט

בימינו, אתרי האינטרנט הפכו להיות גורם משמעותי בכל דבר מסביבנו- החל בפנאי ובידור ועד קבלת שירותים חיוניים. אצלנו בתמר נגישות תוכלו לקבל דוח מקיף על אתר האינטרנט שלכם שכולל את כל השינויים וההתאמות שיש לבצע בו, באופן מפורט וברור.

A-CHECK

עדכונים אחרונים...

חדשות

החדשות המעניינות של עולם הנגישות.

03/02/2020 11:45

הנוף עוצר הנשימה מהמשרד

הנוף עוצר הנשימה מהמשרד

משרד חדש- התחלות חדשות

לאחר כשלוש וחצי שנות עבודה עמוסות ואינטנסיביות במשרדינו בתל אביב, התרחבנו ועברנו בימים אלה למשרד חדש, נגיש ויפיהפה בבניין WOPA ברעננה. מוזמנים להגיע לבקר, ליהנות מהאווירה המיוחדת במשרד וליהנות מנוף עוצר נשימה!

מראה הבניין מבחוץ

03/01/2019 16:50

תמשיך בפעילות המבורכת, ותמיד בחיוך. וגנר

תמשיך בפעילות המבורכת, ותמיד בחיוך. וגנר

יובל, אתה הגיבור שלנו!

יובל וגנר, אנחנו מצדיעים לך וגאים בך. בחירתך ברשימת 50 הגיבורים החברתיים לשנת 2018 של "ידיעות אחרונות" היא תחנה מרכזית בדרך הארוכה והמבורכת שאתה עושה להטמעת והעלאת המודעות לנגישות במדינת ישראל. המשך בפעילות החשובה, גאים להיות שותפיך להשגת המטרה! שתהיה לך ולכולנו שנה אזרחית נגישה!

03/12/2018 17:35

הכרנו אנשים מדהימים וצוות מופלא

הכרנו אנשים מדהימים וצוות מופלא

עושים מע"ש מלא אור בכפר סבא

יום השוויון הבינלאומי לשנת 2018 החל היום, נר שני של חנוכה תשע"ט, הוא הזדמנות מצוינת עבורנו להגיע לבית מע"ש בכפר סבא - מפעל עבודה שיקומי לאנשים עם צרכים מיוחדים אשר מפעילה עמותת צ'יימס - ולשמח את עובדי המקום המיוחדים שפגשנו. בין הכנת מארזים ועבודות אומנות, לבין פולקלור חנוכה שכלל חידון, שירים, ריקודים ואכילת סופגניות, זכינו להכיר אנשים מדהימים וצוות מופלא שעושים עבודת קודש ענקית. תודה רבה לכם על שפתחתם בפנינו את דלתות המפעל, ושנתתם לנו את הזכות להאיר לכם את היום. לנו הארתם את החיים.

פולקלור מהנה שכל חידון, שירים, ריקודים ואכילת סופגניות

פולקלור מהנה שכל חידון, שירים, ריקודים ואכילת סופגניות

21/10/2018 16:15

נגישות באינטרנט

נגישות באינטרנט

התרחבנו!

יחד עם הקדמה הטכנולוגית, גם אנחנו בתמר נגישות שכללנו את יכולותינו והתחלנו לתת שירותי יעוץ נגישות לאתרי האינטרנט. כיום ההתקדמות הטכנולוגית תופסת תאוצה ואתרי האינטרנט מקבלים נפח משמעותי יותר ויותר סביבנו. אנחנו בתמר נגישות מבינים ששירות נגיש חייב לכלול גם נגישות מקסימלית באתרי האינטרנט ועל כן החלטנו לתת את השירות המקצועי שלנו גם בתחום זה! בואו והפכו את אתר האינטרנט שלכם לנגיש יותר ומותאם לאנשים עם מוגבלות ותהיו גם אתם שותפים לשינוי חברתי חשוב זה!

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

ריכוז התשובות לשאלות הנפוצות בנושא נגישות.

כיצד ניתן לקבל חוות דעת מורשה נגישות לצורך רישוי עסק?


תהליך קבלת רישוי עסק בבית עסק קיים וחדש מורכב משלושה שלבי עבודה: - השלב הראשון בבית עסק קיים הוא ביצוע סקר נגישות מתו"ס ושירות במקום באמצעות אפליקציית A-CHECK. בעוד השלב הראשון בבית עסק חדש הינו קבלת תכניות אדריכליות ובדיקתן על ידי מורשה הנגישות. - השלב השני בבית עסק קיים הוא עריכת הסקר, עיבודו, הוספת המלצות לביצוע, אומדן עלויות ושליחתו ללקוח. בעוד השלב השני בבית עסק חדש הוא כתיבת המלצות לתיקוני נגישות בתכניות האדריכליות - אם ישנם - ו/או חוות דעת חיובית לצורך קבלת היתר בנייה לבית העסק. - השלב השלישי בבית עסק קיים הוא ביצוע המלצות הסקר בשטח - מתו"ס ושירות - בדיקתן על ידי מורשה הנגישות ובמידה ונמצא עומד בתקנות הנגישות, יקבל העסק חוות דעת חיובית ממורשה הנגישות לצורך חידוש רישיון העסק. השלב השלישי בבית עסק חדש הוא בדיקה בשטח של המלצות לביצוע, פיקוח עליון, ובמידה ונמצא עומד בתקנות הנגישות, יקבל עסק חוות דעת חיובית לטופס 4, לצורך קבלת רישיון עסק.

משרד תמר נגישות

צור קשר

ניתן גם לפנות בטלפון 077-7882123